Kommande Turer på Galej i Öregrund!

Din flytande festlokal i skärgården.

Fest vid brygga Galej Öregrund
Close Cookie Preference Manager
Inställningar för Cookies
Genom att klicka på "Acceptera alla cookies" samtycker du till att cookies lagras på din enhet för att förbättra webbplatsnavigeringen, analysera webbplatsanvändningen och hjälpa till med våra marknadsföringsinsatser.
Till integritetpolicyn
Made by Flinch 77
Hoppsan! Något gick fel när formuläret skickades.
Inställningar för Cookies

Ledig tur

Preliminärbokad tur - hör av dig om du vill boka denna tur, Kö system som gäller

Bokad tur

VIP-TUR

Detta datum är satt som förslag till vår VIP klubb, men datumet går att boka för VIP medlemmar.

Friday, May 17, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Saturday, May 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Saturday, May 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

30 års Fest/ Heleka

Monday, May 20, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, May 21, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, May 24, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Saturday, May 25, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

60 års Kalas AnniJo fam ++Kom

Saturday, May 25, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Preliminärbokad

Tema kommer senare

Wednesday, May 29, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Thursday, May 30, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, May 31, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

C torp Jaktla

Saturday, June 1, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

J 80 Racing Event

Thursday, June 6, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Nationaldagen

Thursday, June 6, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Nationaldagen

Friday, June 7, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, June 7, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Saturday, June 8, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Firma/Slangs

Wednesday, June 12, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, June 12, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, June 14, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, June 14, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Preliminärbokad

Tema kommer senare

Saturday, June 15, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Tjejgänget/ Ing H

Saturday, June 15, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Sunday, June 16, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Proffes Gran Jennif

Monday, June 17, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, June 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, June 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, June 19, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, June 25, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, June 25, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, June 26, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Thursday, June 27, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Thursday, June 27, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, June 28, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

FF W/R/Ö/G

Saturday, June 29, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Grabbgänget/RW

Thursday, July 4, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Bröllop L,J 80 st

Tuesday, July 9, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, July 9, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, July 10, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, July 10, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Preliminärbokad

RÄKFROSSA

Thursday, July 11, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, July 12, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Firma/ Vat RasS

Friday, July 12, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Preliminärbokad

Fredrik PÅ g

Saturday, July 13, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Firma/ ÖMekCa

Saturday, July 13, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Kompisgäng Camill / 30s

Wednesday, July 17, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, July 17, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Thursday, July 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Thursday, July 18, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, July 19, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Fam/Kompisar/Ida G

Friday, July 19, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Grabbgänget/ Sim

Saturday, July 20, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Bröllop jubel Fest Ög/Öst/Ski

Wednesday, July 24, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, July 24, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

KMG/JKY Firma kalas

Thursday, July 25, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Preliminärbokad

Tema kommer senare

Friday, July 26, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Slager i Roslagens hamn Alla Fredrik B ca60 st

Saturday, July 27, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Tjejgänget/ Lis HÖsby

Saturday, July 27, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Ha/PokerRun

Monday, July 29, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Kompisgänget/ LinH

Tuesday, July 30, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Kompisgäng Ög / Lojo

Tuesday, July 30, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Wednesday, July 31, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

RW/ ÖGV

Thursday, August 1, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

RW/ ÖGV

Thursday, August 1, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Friday, August 2, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

RW/ ÖGV

Friday, August 2, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

40 års Fest Lötö/klasskom

Saturday, August 3, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

Firma TBJ / JJ /Skad

Saturday, August 3, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Ledig

Tuesday, August 20, 2024
Heldagstur
VIP Tur
Förmiddag 11:00-16:30
Eftermiddag 17:30-23:00
Bokad

SPF/BiFors